Bp Cup'ta 10. Hafta Müsabakaları Cuma Günü Oynanan 3 Maç ile Tamamlandı.

Bp Cup'ta 10. Hafta Müsabakaları Cuma Günü Oynanan 3 Maç ile Tamamlandı. < Devam >

Bp Cup'ta 10. Hafta Pazar Günü Oynanan Maçlarla Devam Etti.

Bp Cup'ta 10. Hafta Pazar Günü Oynanan Maçlarla Devam Etti < Devam >

BP Cup'ta 10. Hafta Cumartesi Günü Maçları İle Başladı.

BP Cup'ta 10. Hafta Cumartesi Günü Maçları İle Başladı. < Devam >

BP Cup'ta 9. Hafta Sona Erdi.

BP Cup'ta 9. Hafta Sona Erdi. < Devam >

BP Cup'ta 9. Hafta Müsabakaları Pazar Günü Oynanan Maçlarla Devam Etti.

BP Cup'ta 9. Hafta Müsabakaları Pazar Günü Oynanan Maçlarla Devam Etti. < Devam >

Galeri


DOSTLUK SPOR-KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL (Küçükler) İSTANBUL GELİŞİM-DOSTLUK SPOR (Gençler) BAKIRKÖY SK-DOSTLUKSPOR(Minik-Küçük Kızlar) ANKA-DSO Danışmanlık(Küçükler) ANKA-GENES (Minikler Kırmızı) GENES-BAKIRKÖY SK (Küçükler)

Bp-cup Tv

  • Genes-BBA(Minikler Kırmızı)

    08.05.2016

Puan Durumu

# Takımlar O G M A Y TopA P
1 BİZİMKENT SK 7 7 0 246 123 2 14
2 ALKEV SPOR 8 5 3 235 138 1.7028 13
3 ANKA 7 4 3 202 128 1.5781 11
4 BBA 8 2 6 110 214 0.514 10
5 İSTBOL 7 1 6 98 275 0.3563 8
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 ARMADA FLORYA 7 5 0 115 54 2.1296 10
2 Genç BBA 5 2 3 84 83 1.012 7
3 DOSTLUK SPOR 5 2 3 82 83 0.9879 7
4 DSO DANIŞMANLIK SK 5 1 4 50 111 0.4504 6
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 STARLARIN DOĞUŞU 6 6 0 280 126 2.2222 12
2 ASİST SK 6 4 2 203 112 1.8125 10
3 ANKA 5 4 1 181 95 1.9052 9
4 ARMADA FLORYA 6 3 3 162 121 1.3388 9
5 Genç BBA 6 2 4 105 200 0.525 8
6 DSO DANIŞMANLIK SK 6 1 5 113 234 0.4829 7
7 ATAKENT SPOR KOLEJ 6 0 6 54 220 0.2454 6
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 ANKA BASKETBOL AKADEMİ 7 7 0 394 177 2.2259 14
2 DOSTLUK SPOR 7 5 2 318 277 1.148 12
3 GENES 7 3 4 304 237 1.2827 10
4 BBA 7 3 4 210 284 0.7394 10
5 BAKIRKÖY SK 8 0 8 169 420 0.4023 8
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 DOSTLUK SPOR 7 7 0 368 274 1.343 14
2 BBA 6 5 1 309 152 2.0328 11
3 GENES 6 4 2 284 234 1.2136 10
4 Yeşilyurt SK 6 2 4 228 240 0.95 8
5 STARLARIN DOĞUŞU 6 1 5 222 238 0.9327 7
6 BAKIRKÖY SK 5 2 3 195 230 0.8478 7
7 ANKA 5 2 3 159 219 0.726 7
8 DSO DANIŞMANLIK SK 5 0 5 88 266 0.3308 5
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 BBA 6 6 0 326 237 1.3755 12
2 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SK 6 5 1 355 209 1.6985 11
3 GENES 6 3 3 299 277 1.0794 9
4 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 6 3 3 308 305 1.0098 9
5 DOSTLUK SPOR 6 2 4 287 296 0.9695 8
6 AVCILAR TANYILDIZ 6 2 4 248 329 0.7537 8
7 ŞİŞLİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ 6 0 6 188 358 0.5251 6
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 BBA 8 7 1 472 358 1.3184 15
2 İSTANBUL GELİŞİM 6 5 1 463 275 1.6836 11
3 DOSTLUK SPOR 7 3 4 400 355 1.1267 10
4 VEFA 7 3 4 387 396 0.9772 10
5 Genç BBA 8 0 8 290 628 0.4617 8
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 DOSTLUK SPOR 6 6 0 249 144 1.7291 12
2 BAKIRKÖY SK 7 4 3 232 178 1.3033 11
3 ANKA 6 2 4 124 182 0.6813 8
4 BGD 7 1 6 155 256 0.6054 8

Sosyal Medya





Sponsorlarımız

    

Copyrigt © 2013 Basketbol Performans CUP Powered by Coskun Baltaci