Bp Cup'ta 6. Hafta Heyecanı 17 Nisan Pazar Günü Devam Etti.

Bp Cup'ta 6. hafta heyecanı pazar günü oynanan maçlar ile sürdü. < Devam >

Bp Cup'ta 6. Hafta Maçları 16 Nisan Cumartesi Oynandı

Bp Cup'ta 6. hafta maçları 16.04.2016 cumartesi günü oynanan 6 maç ile sürdü. < Devam >

Bp Cup'ta 5. Hafta Maçları 10 Nisan Pazar Günün Oynanan 5 Maç İle Sona Erdi

Bp Cup 5. hafta maçları 10.04.2016 pazar günü oynanan 6 maç ile sona erdi. < Devam >

Bp Cup'ta 5. Hafta Maçları 09.04.2016 Tarihinde Oynandı

Bp Cup'ta 5. hafta mücadelesi 9 Nisan Cumartesi Günü Oynanan 6 maç ile sürdü. < Devam >

Bp Cup 4. Hafta Maçları 3 Nisan Pazar Günü Oynanan Müsabakalarla Sürdü

Bp Cup'ta 4. hafta maçları pazar günü oynanan 6 maç ile sürdü. < Devam >

Galeri


DSO Danışmanlık - Genes (Küçükler) Dostlukspor - BBA (Minikler Kırmızı) BBA-Yeşilyurt (Küçükler) BGD-ANKA (Minik-Küçük Yıldızlar) Alkev Spor - Anka (Mini Minikler Kırmızı) Bizimkent SK-İstbol (Mini Minikler Kırmızı)

Bp-cup Tv

  • DSO Danışmanlık-Genes (Küçükler)

    30.04.2016

Puan Durumu

# Takımlar O G M A Y TopA P
1 BİZİMKENT SK 5 5 0 173 91 1.901 10
2 ALKEV SPOR 5 3 2 122 87 1.4022 8
3 BBA 5 2 3 81 116 0.6982 7
4 ANKA 4 1 3 93 96 0.9687 5
5 İSTBOL 4 1 3 61 127 0.4803 5
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 ARMADA FLORYA 3 3 0 67 31 2.1612 6
2 DOSTLUK SPOR 3 1 2 40 49 0.8163 4
3 Genç BBA 2 1 1 32 30 1.0666 3
4 DSO DANIŞMANLIK SK 2 0 2 12 41 0.2926 2
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 ARMADA FLORYA 5 2 3 126 105 1.2 7
2 STARLARIN DOĞUŞU 3 3 0 129 47 2.7446 6
3 Genç BBA 4 2 2 59 94 0.6276 6
4 ASİST SK 3 2 1 79 50 1.58 5
5 ANKA 3 2 1 74 59 1.2542 5
6 ATAKENT SPOR KOLEJ 5 0 5 42 162 0.2592 5
7 DSO DANIŞMANLIK SK 2 1 1 33 35 0.9428 3
# Takımlar O G M A Y TopA P
0 ANKA BASKETBOL AKADEMİ 0 0 0 0 0 0 0
1 GENES 4 3 1 212 115 1.8434 7
2 DOSTLUK SPOR 4 3 1 190 157 1.2101 7
3 BBA 5 1 4 145 233 0.6223 6
4 BAKIRKÖY SK 5 0 5 114 290 0.3931 5
# Takımlar O G M A Y TopA P
0 BAKIRKÖY SK 0 0 0 0 0 0 0
1 BBA 4 3 1 190 106 1.7924 7
2 DOSTLUK SPOR 3 3 0 145 110 1.3181 6
3 Yeşilyurt SK 3 2 1 111 94 1.1808 5
4 STARLARIN DOĞUŞU 3 1 2 94 84 1.119 4
5 GENES 3 1 2 129 128 1.0078 4
6 DSO DANIŞMANLIK SK 4 0 4 80 213 0.3755 4
7 ANKA 2 1 1 56 70 0.8 3
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 BBA 5 5 0 266 193 1.3782 10
2 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SK 5 4 1 271 181 1.4972 9
3 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL 6 3 3 308 305 1.0098 9
4 GENES 5 3 2 255 217 1.1751 8
5 DOSTLUK SPOR 6 2 4 287 296 0.9695 8
6 AVCILAR TANYILDIZ 5 2 3 220 245 0.8979 7
7 ŞİŞLİ SAĞLIK MESLEK LİSESİ 6 0 6 188 358 0.5251 6
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 BBA 4 3 1 219 177 1.2372 7
2 İSTANBUL GELİŞİM 2 2 0 145 91 1.5934 4
3 VEFA 3 1 2 154 162 0.9506 4
4 DOSTLUK SPOR 2 1 1 108 96 1.125 3
5 Genç BBA 3 0 3 105 205 0.5121 3
# Takımlar O G M A Y TopA P
1 DOSTLUK SPOR 4 4 0 175 99 1.7676 8
2 BAKIRKÖY SK 5 3 2 175 130 1.3461 8
3 ANKA 4 2 2 92 121 0.7603 6
4 BGD 5 0 5 106 198 0.5353 5

Sosyal Medya





Sponsorlarımız

    

Copyrigt © 2013 Basketbol Performans CUP Powered by Coskun Baltaci